Θρίλερ δίχως τέλος, χαρακτηρίζεται η κατάσταση στο δήμο Διδυμοτείχου, καθώς από τις 5 το πρωί της Δευτέρας, ξεκίνησαν οι διαρροές περί λάθους από δικαστικό αντιπρόσωπο.
“Κοιμάσαι με αναντάν μπαμπαντάν τοκαμάν και ξυπνάς με Ρωμύλο !!”, αναφέρει χαρακτηριστικά ο πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου του Διδυμοτείχου και αναρτώντας και μια χαρακτηριστική φωτογραφία εκείνης της στιγμής.
Μάλιστα στη φωτογραφία, απαθανατίζονται ο ίδιος και ο Ρωμύλος Χατζηγιάννογλου , να το γιορτάζουν καπνίζοντας από ένα πούρο.
![Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα και κείμενο](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/386756676_1715723935508117_1658814141623922194_n.jpg?stp=dst-jpg_s1080x2048&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=wc9YC0zTy2cAX8mYqAo&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=00_AfCD_OUMzF3fLHgPgg9eP8XeC5Gm07TFh_vCmbZ0pPH82w&oe=65295B0D)
Σύμφωνα με τοπικό site του βορείου Έβρου, πληροφορίες αναφέρουν ότι έγινε λάθος αναμετάδοση στην singular logic από δικαστικό αντιπρόσωπο και τα νέα αποτελέσματα δείχνουν να προηγείται ο Ρωμύλος Χατζηγιάννογλου με 65 ψήφους έναντι του Χρήστου Τοκαμάνη.