Ορεστιάδα: Τρεις τραυματίες σε τροχαίο ατύχημα λόγω ομίχλης
Σύγκρουση δυο αυτοκινήτων με προπορευόμενο τρακτέρ σημειώθηκε το πρωί της Παρασκευής, στην επαρχιακή οδό Ελιάς -Κομάρων του Δήμου Ορεστιάδας με αποτέλεσμα να τραυματισθεί σοβαρά μια
Σύγκρουση δυο αυτοκινήτων με προπορευόμενο τρακτέρ σημειώθηκε το πρωί της Παρασκευής, στην επαρχιακή οδό Ελιάς -Κομάρων του Δήμου Ορεστιάδας με αποτέλεσμα να τραυματισθεί σοβαρά μια
To Επιμελητήριο Έβρου ξεκινά ένα πιλοτικό πρόγραμμα για να υποστηρίξει τις τοπικές επιχειρήσεις να γίνουν «πράσινες», δηλαδή να λειτουργήσουν με βιώσιμες πρακτικές. Το καινοτόμο πρόγραμμα
Παράσταση διαμαρτυρίας στη Βάση ΕΚΑΒ Ορεστιάδας θα πραγματοποιήσει την Τρίτη 24 Οκτωβρίου, τις 12:30 το μεσημέρι, αντιπροσωπεία της κομματικής οργάνωσης Ορεστιάδας του ΚΚΕ, διεκδικώντας πλήρη
Σε μια ακόμη φιλανθρωπική δράση προχώρησε η διοίκηση της Διαχειριστικής Επιτροπής Μουσουλμανικής Περιουσίας Κομοτηνής. Συγκεκριμένα, την Τετάρτη 18 Οκτωβρίου η ΔΕΜΠ Κομοτηνής σε συνεργασία με
Ο Ήλιος σχηματίζει τετράγωνο με τον Πλούτωνα, είναι μία δύσκολη όψη που θα απαιτεί αυτοσυγκράτηση, ορθολογισμό και ρεαλιστικό τρόπο σκέψης. Δεν θα λείψουν τα ψυχολογικά
Σύγκρουση δυο αυτοκινήτων με προπορευόμενο τρακτέρ σημειώθηκε το πρωί της Παρασκευής, στην επαρχιακή οδό Ελιάς -Κομάρων του Δήμου Ορεστιάδας με αποτέλεσμα να τραυματισθεί σοβαρά μια
To Επιμελητήριο Έβρου ξεκινά ένα πιλοτικό πρόγραμμα για να υποστηρίξει τις τοπικές επιχειρήσεις να γίνουν «πράσινες», δηλαδή να λειτουργήσουν με βιώσιμες πρακτικές. Το καινοτόμο πρόγραμμα
Παράσταση διαμαρτυρίας στη Βάση ΕΚΑΒ Ορεστιάδας θα πραγματοποιήσει την Τρίτη 24 Οκτωβρίου, τις 12:30 το μεσημέρι, αντιπροσωπεία της κομματικής οργάνωσης Ορεστιάδας του ΚΚΕ, διεκδικώντας πλήρη
Σε μια ακόμη φιλανθρωπική δράση προχώρησε η διοίκηση της Διαχειριστικής Επιτροπής Μουσουλμανικής Περιουσίας Κομοτηνής. Συγκεκριμένα, την Τετάρτη 18 Οκτωβρίου η ΔΕΜΠ Κομοτηνής σε συνεργασία με
Ο Ήλιος σχηματίζει τετράγωνο με τον Πλούτωνα, είναι μία δύσκολη όψη που θα απαιτεί αυτοσυγκράτηση, ορθολογισμό και ρεαλιστικό τρόπο σκέψης. Δεν θα λείψουν τα ψυχολογικά